Prodávané značky

author-logoAuthor představuje evropskou značku silničních, horských, krosových kol, také dětských kol, e-biků, příslušenství a cyklistických doplňků.

e-totem-logoNabízíme více než 20 modelů elektrokol pod zavedenou značkou e-totem. Nabídka zahrnuje modely elektrokol střední třídy se středovými, zadními i předními motory a zahrnuje městská, cestovní, terénní i skládací elektrokola, tříkolky a přestavbové sady (elektrosady).

maxbike_logoČeský výrobce jízdních kol. Od roku 1994 pro vás s maximální péčí vyrábíme kvalitní kola za vstřícnou cenu!

Apache BicyclesApache Bicycles je česká značka jízdních kol s tradicí od roku 2001. Elektrokoly se intenzivně zabýváme od roku 2008.

evbike_logoProjekt EVBIKE odstartoval již v roce 2011. Přestavbové sady na elektrokolo procházejí kontrolou a testováním nejen ve výrobním závodě v Číně, ale samozřejmě i zde v České republice. I díky tomu Vám můžeme nabídnou kvalitní, spolehlivé a dostupné řešení elektromobility.

leader_fox_logoTradiční český výrobce kol Leader Fox. Kvalitní kola a elektrokola pro všechny věkové skupiny montujeme přímo v Českých Budějovicích. Expedice po celé České republice i Evropě.

haibike_logoJízdní kola a elektrokola Haibike. V nabídce MTB, Road, Cross, e-bike…