O nás

 

Historie firmy sahá do roku 1991, kdy byla olympijským medailistou Vlastiborem Konečným založena prodejna v té době specializovaná pouze na cyklistiku. Postupem času se díky zájmu zákazníků sortiment zboží a služeb postupně rozrůstal až do dnešní podoby.

V současnosti se specializujeme na prodej nových kol Maxbike a Author, elektrokol Totem, Leader Fox a Apache a prodej náhradních dílů.

Nabízíme rovněž jedinečné zkušenosti se zakázkovými přestavbami nových i starších kol, především s ohledem na místní Beskydské podmínky s přihlédnutím k vašim individuálním potřebám.

Rádi Vám přestavíme jakékoli vaše kolo na elektrokolo, přičemž Vám můžeme nabídnout:

–  jedinečnou škálu výkonu středových elektromotorů od 250W až po 1000W,

–  volitelnou kapacitu baterií až do 30 Ah s montáží na rám či nosič,

–  přestavby i starých kol, výjimkou nejsou ani 20let staré rámy

Budete překvapeni: nabídneme Vám výrazně nižší ceny, než jsou na trhu běžné

Ukázky z přestavby naleznete zde.

 

Nedílnou součástí našeho přístupu je i poradenství zákazníkovi ve výběru zboží, způsobu fungování, jeho nastavení, způsobu ovládání, používání a údržbě. Tento přístup dle zkušeností našich i zákazníků dokáže v konečném důsledku ušetřit spoustu prostředků a starostí, které vznikají na základě výběru nevhodného zboží pro způsob, jakým je zákazníkem používáno. U sportovních potřeb se osobní návštěva a konzultace s odborníkem rozhodně vyplatí.